Prodloužená záruka

prodloužená záruka

Omlouváme se, ale tato služba je dočasně nedostupná. O jejím opětovném spuštění Vás budeme informovat.

 

Panasonic ČR uvádí novinku na český trh - možnost dodatečného zakoupení prodloužené záruky.

CZ web letak

Tuto záruku je možno zakoupit pouze prostřednictvím autorizovaného servisu.

Výhody, které získáte:

  • Jedná se originální tovární prodlouženou záruku, kterou poskytuje firma Panasonic. Nejedná se o pojistnou smlouvu uzavíranou s třetí stranou jak je běžné.
  • Tato prodloužená záruka je poskytováná za stejných podmínek jako zákonná záruka. S jediným rozdílem - v případě nemožnosti opravy Vašeho výrobku, Vám bude výrobek bezplatně vyměněn. Na rozdíl od jiných nabídek není započítávána žádná amortizace.
  • Tuto prodlouženou záruku můžete zakoupit kdykoliv do 24 měsíců od koupě přístroje, nejpozději však 7 dnů před koncem zákonné záruky.
  • Můžete si zvolit prodloužení o 1 až 3 roky dle vašeho výběru.
  • Případná oprava je provedena v autorizovaném servisu za použití pouze originálních náhradních dílů.

Služba je k dispozici pro videokamery, fotoaparáty (Lumix compact, Lumix G, Lumix S), výměnné objektivy a televizory (LCD, OLED).

Více informací najdete na stránkách výrobce www.panasonic.com/cz/servis-a-podpora/komfort-zarucen/. Podrobné právní podmínky služby zde.

Pro aktivování služby je třeba vyplnit níže uvedený formulář. Po odeslání vyplněného formuláře včetně kopie nákupního dokladu zkontrolujeme Vámi uvedené údaje a do 1 pracovního dne Vás budeme kontaktovat. Pokud bude vše v pořádku, zašleme Vám podrobnosti k platbě. Po úhradě bude na Vámi uvedený email zaslán certifikát o prodloužené záruce. Ten je třeba pečlivě uschovat i s originálním nákupním dokladem. 

tabulka cen 2021 06 

Vyberte prosím variantu prodloužené záruky:
Procházet soubory
Limit na jednotlivý soubor je 10.0 MB